Nakupovanie na drinks24.sk je bezpečné!

Mnohí užívatelia internetu od on-line nákupov odradí práve menšia "bezpečnosť" nákupu, v porovnaní s nákupom v kamennej predajni. Obavy zo serióznosti obchodníka, problémov s doručením tovarov, bezpečnosti platby či problémov s reklamáciou patrí medzi najčastejšie. O to potešujúcejšie je pre nás možnosť prehlásiť, že nakupovanie s nami je 100% bezpečné. Prečo? Čítajte ďalej.

Sme seriózna a úspěšná firma s históriou Chránime Vaše údaje Ctíme zákony a Vaše práva Platba za tovar je u nás bezpečná Kamenný showroom

 

Drinks24 prevádzkuje a garantuje zavedená, stabilná a prosperujúca spoločnosť pôsobiaca v ČR a SR v oblasti dovozu a distribúcie nápojov. Medzi našich zákazníkov sa radia popredné veľkoobchody a obchodné reťazce, napríklad Tesco, Kaufland, Metro a iné. Firemný web a všetky informácie o spoločnosti nájdete tu.

Drinks24 nezhromažďuje iné, ako len základné údaje svojich zákazníkov, slúžiace ku spoľahlivému a rýchlemu doručenia tovaru a bonusov. Mimo účelu doručenia nie sú osobné údaje zákazníkov žiadnym spôsobom použité a sú bezpečne uložené. Drinks24 nikdy neposkytneme osobné ani žiadne iné údaje svojich zákazníkov k dispozícii tretej strane

Drinks24 ctí zákony SR, dobrých obchodných mravov a práv spotrebiteľa a garantuje právo svojichch zákazníkov na reklamáciu tovaru v lehotách stanovených zákonom. Naviac ako seriózny internetový obchod garantujeme možnosť vrátenia tovaru do 14 dní odo dňa nákupu a to bez udania dôvodu či reklamačného titulu.

Drinks24 umožňuje svojim zákazníkom zaplatiť bez rizika formou dobierky pri doručení tovaru. Pre platby platobnými kartami Visa a EC/MC používame systém Secure-3D, kde celá transakcia prebieha v banke a Drinks24 vôbec neprichádza do styku s číslom karty zákazníka. Drinks24 môžete osobne navštíviť nie len pre osobné vyzdvihnutie tovaru, ale i pre prehliadku a ochutnaniu nášho sortimentu. Radi Vás u nás privítame. Príďte, neoľutujete. Ako sa k nám dostanete a ďalšie informácie nájdete v sekcii Kontakt.

 

Použitím tejto stránky potvrdzujete že máte 18+ rokov.
(051) 759 3902