Comté de Lauvia 1973 0,7l

Produkt je skladom

Ročník 1973 armaňaku Comté de Lauvia. Delikátna chuť sušeného ovocia a bielych kvetov. Silne osobitý s arómou po slivkách a drevitá korenenosť s vanilkou.

Ceny vrátane DPH

Dostupnosť: Produkt je skladom [Kde?]
Naša cena: 155,00 EUR
Ohodnoťte produkt Veľmi zle. Rozhodne nedoporučujem!Žiadna slávaCelkom to ujdeVýborná záležitosťSkvelá záležitosť. Vrele doporučujem!
Comté de Lauvia 1973 0,7l Kliknite na obrázok
Comté de Lauvia 1973 0,7l
Obj. kód:ARM052
Zaradený

Darčeky » Darčeky k výročiu

Liehoviny » Armagnac

Liehoviny » Ročníkové

Náš tip » Ročníky » Armagnac

Objem (l):0,7
Obsah alkoholu (%):44,3
Ročník:1973
Región:Gaskónsko
Krajina pôvodu:Francúzsko
Ks v kartóne:6 | Po jednotlivých kusoch [Prečo?]

Armagnac Comté de Lauvia

Comté de Lauvia

Armaňak je magickou kombináciou pálenky, duba a času. Je to tradičný produkt gaskonského ľudu žijúceho blízko pôdy, destilovaný  tak, aby mal rovnakú arómu a chuť ako pred storočiami. Armaňak Comte de Lauvia sa vyrába v srdci Gaskonska z hrozna  Ugni Blanc a vzácnej odrody Folle Blanche - dvoch odrôd ktoré sú práve pre armagňak najvhodnejšie. Teplá  klíma a piesčitá pôda zabezpečujú hrozno plnej chuti a vône, které sú destilované pri  extra nízkych teplotách čím si zachovávajú viac charakteristickej bohatej chute a silný rustkálny charakter skutočného armaňaku.

Armaňak Comté de Lauvia zreje a je starený v slávnej pivnici známej ako "Katedrála" v ktorej leží až 1800 sudov čierneho duba z  miestnych lesov. Rodinný pivničný majster J.C.Dallas mieša rôzne eau-de-vie a vytvára perfektnú harmóniu pre každý vek armaňaku nesúceho meno kniežaťa z Lauvie. Aj preto je tento armaňak považovaný za jeden z najlepších armaňakov na svete. Je často oceňovaný na prestižnych mezinárodných súťažiach.

 

Ročníkový alebo Millesime armaňak

Armagnac alebo Armaňak

Armaňak (Armagnac), je najstarším vinným destilátom (Eau-de-Vie alebo Voda života) vyrábaným na juhozápade Francúzska v srdci Gaskóňska od začiatku 14. storočia. Je známy svojími liečivými účinkami. Armaňak  má celé spektrum využitia. Môžeme ho piť samotný. Existuje všask  veľa vynikajúcich receptov na miešane nápoje s armaňak... čítajte ďalej »
Názory zákazníkov
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil. Budete prvý.
Váš názor
Vaše meno alebo prezývka
Použitím tejto stránky potvrdzujete že máte 18+ rokov.
(051) 759 3902