Cálem Tawny+Ruby+White 3x0
  • Cálem Tawny+Ruby+White 3x0

Cálem Old Friends 3x0,05l

Skladom CAL060
7,90 €
S DPH

Spoločnosť Cálem bola založená v roku 1859 a má sídlo v Porte na brehu rieky Douro. V súčasnosti patrí medzi šesticu najúspešnejších spoločností a exportuje vína do celého sveta. Prvú zlatú medailu získava už v roku 1897 na medzinárodnej výstave v Bruseli.

Množstvo

  •  Nákup na drinks24.sk je bezpečný Nákup na drinks24.sk je bezpečný
  • Tovar dobre zabalíme rýchlo doručíme Tovar dobre zabalíme rýchlo doručíme
  • Ak nebudete spokojní, môžete objednávku do 14 dní vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze Ak nebudete spokojní, môžete objednávku do 14 dní vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze

Sada obsahuje:

Old Friend RUBY, Old Friend TAWNY, Old Friend WHITE darčekové balenie v papierovej krabici

Cálem OLD FRIENDS RUBY energické portské víno plné dynamiky. Farba je výrazne rubínová, sýta a plná s krásnymi fialovými odleskami. Krásne vystupujú tóny čučoriedok a černicová marmeláda zasadená do rámca ušľachtilého likéru a drevitého korenia. Chuť: široká, guľatá, ušľachtilá a vyvážená. Gastronómia: k zrelým polotvrdým syrom, orechom a sušenému ovociu. Podávame pri teplote: 14-15 ° C. 

Cálem OLD FRIENDS TAWNY Víno troch priateľov je vyrobené podľa starej rodinnej technológie doliehovaní jemným viacročným destilátom. Farba je tmavo purpurovo medená, vôňa dreva a vanilky. Gastronómia: k ovocným a čokoládovým dezertom a rôznym druhom orieškov. Podávame pri teplote: 14-15 ° C.

Cálem OLD FRIENDS WHITE Zástupca z radu portských troch priateľov. Farba je sýta slamovo žltá, vôňa s jemnou kvetinovou arómou a nádychom tropického ovocia. Chuť: zamatová, ovocná a elegantná. Gastronómia: ako aperitív, k predjedlám, šalátom a dezertom. Podávame pri teplote: 10-12 ° C.

CAL060

Tabuľka dát

Obsah alkoholu (%)
20
Objem (l)
3x0.05
Krajina pôvodu
Portugalsko
Región
Douro
Na podnebí / chuť
Sladké