Hennessy V.S. VHILS LE 40% 0,7l

Skladom COG318
33,90 €
S DPH

Limitovaná  edícia  Hennessy VS  by Vhils je výsledok  už ôsmeho spojenia značky Hennessy s výrazným umelcom súčasnej  streetartovej scény. Jej dizajn vytvoril portugalský umelec Alexandre Farto, známy pod pseudonymom VHILS.

Množstvo

  •  Nákup na drinks24.sk je bezpečný Nákup na drinks24.sk je bezpečný
  • Tovar dobre zabalíme rýchlo doručíme Tovar dobre zabalíme rýchlo doručíme
  • Ak nebudete spokojní, môžete objednávku do 14 dní vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze Ak nebudete spokojní, môžete objednávku do 14 dní vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze

Limitovaná  edícia  Hennessy VS  by Vhils je výsledok  už ôsmeho spojenia značky Hennessy s výrazným umelcom súčasnej  streetartovej scény. Jej dizajn vytvoril portugalský umelec Alexandre  Farto, známy pod pseudonymom VHILS.

Vhils začínal pôvodne klasickými grafitmi,  neskôr sa ale presunul k basreliéfnej technike, ktorá je kritikmi  označovaná za jeden z najpôsobivejších  prístupov k umeniu vznikajúceho v uliciach miest. Táto technika využíva nielen farby, ale tiež dláta , paličky, vrtáky, kladivo, kyselinu a dokonca i plastickú  trhavinu. S ich pomocou vytvoril Vhils už  viac ako 200 jedinečných diel na ošarpaných stenách budov  po celom svete. Jeho tvorba je silne inšpirovaná  ulicou a premenami mesta v čase – zoškrabáva napríklad farbu zo starých dverí zdemolovaných stavieb, alebo britvou orezáva niekoľkoročné nánosy plagátov na reklamných plochách.  Cieľom tejto kreatívnej deštrukcie  je urobiť neviditeľné viditeľným a dať mu nový život.

Pre vytvorenie  návrhu limitovanej edície  Hennessy V.S použil Vhils historické plagáty Hennessy a maľbu s pomocou kyseliny. Vznikol tak živý a úderný dizajn, farebne sa vzťahujúci  k vyzrelému koňaku.

COG318

Tabuľka dát

Obsah alkoholu (%)
40
Objem (l)
0.70
Krajina pôvodu
Francúzsko

Mohlo by vás zaujať aj