Hennessy XO 0,7l Exclusive Collection by Marc Newson

Skladom COG323
279,00 €
S DPH

Nová limitovaná edícia Hennessy X.O navrhnutá dizajnérom Mark-om Newson-om.

Kompozícia sto eaux-de-vie, starých i tridsať rokov. Usporiadaný, jemný a zároveň bohatý s charakteristickými arómami duba a jemne kvetinovou vôňou. Vynikajúci s kockou ľadu „X.O on the rock“. V elegantnej krabici so zaujímavým otváraním.

Marc Newson je priemyslový dizajnér. Pracuje pre letecký priemysel,automobilový priemysel,  dizajn výrobkov, dizajn nábytku, šperkov, oblečenia a ďalšie. Jeho štýl používa  hladké, geometrické čiary, priesvitnosť, pevnosť, prihľadnosť, má sklon k absencií ostrých hrán.  Pre zaujímavosť, v apríli 2015 sa jeho stolička v Locheed Lounge predávala v aukcií za 2,4 mil. GBP, čím sa stala najdrahším predmetom, ktorý kedy predal živý dizajnér.

Množstvo

  •  Nákup na drinks24.sk je bezpečný Nákup na drinks24.sk je bezpečný
  • Tovar dobre zabalíme rýchlo doručíme Tovar dobre zabalíme rýchlo doručíme
  • Ak nebudete spokojní, môžete objednávku do 14 dní vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze Ak nebudete spokojní, môžete objednávku do 14 dní vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze

Pokračovanie limitovanej edície zberateľskej rady Hennessy XO Exclusive Collection , ktorej autorom je Marc Newson. Dizajn roka 2017 - nenechajte si ujsť nový kúsok do Vašej zbierky !

COG323

Tabuľka dát

Obsah alkoholu (%)
40
Objem (l)
0.70
Krajina pôvodu
Francúzsko
Región
Cognac