Martell Cordon Bleu Pierre Marie 40% 0,7l GBX

Skladom COG008
159,00 €
S DPH

Martell Cordon Bleu Cognac má tmavo zlatistú farbu. Vyznačuje sa výnimočnou guľatou uhladenou chuťou, bohatou drevitou a ovocnou arómou, ktorá je pre koňaky typická. Martell Cordon Bleu sa počas svojej takmer storočnej existencie stal legendou. Teraz v unikátne navrhnutej fľaši uznávaným umelcom Pierre Marie. 

Množstvo

 

Nákup na drinks24.sk je bezpečný

 

Tovar dobre zabalíme rýchlo doručíme

 

Ak nebudete spokojní, môžete objednávku do 14 dní vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze

Prezentácia fľaše:

Pierre Marie je uznávaný okrasný umelec, ktorý je známy svojimi vynikajúcimi detailnými návrhmi, ktoré sa inšpirujú remeselnými technikami predkov a súčasnými vizuálnymi kódmi.

Pierre je pre fľašu Cordon Bleu doplnený špeciálne zostavenou básňou s názvom Vine and the Oak. Zložitá a dekoratívna práca listov a výhonkov v bohatých odtieňoch červenej a zlatej predstavuje „milostný pomer“ medzi viničom a dubom, z ktorého sa koňak rodí.

Tvorba umelca pre tento ikonický koňak bola ovplyvnená nielen jeho históriou, ale aj jeho tvorbou. Príbeh sprevádza dizajn v podobe dvoch bájok napísaných v tradícii francúzskej lyriky, ktorá skúma romantiku medzi viničom a dubom, ktorú Pierre tak krásne ilustroval.

COG008

Tabuľka dát

Obsah alkoholu (%)
40
Objem (l)
0.70
Krajina pôvodu
Francúzsko
Región
Cognac
Nový produkt

Mohlo by vás zaujať aj