Martell Noblige Angel Chen 40% 0,7l GBX - limitovaná edícia

Skladom COG116
99,90 €
S DPH

Martell Noblige Cognac dostal svoje meno podľa starodávneho francúzskeho výroku „Noblesse Oblige“, ktorý vyžaduje zodpovednosť, ktorú sprevádza bohatstvo a moc. Toto je vhodný odkaz na tento zhovievavý a zároveň dôstojný koňak. Pre sviatočnú sezónu 2020 Maison Martell vracia svoju iniciatívu Martell Exclusives. Pozvalo módneho návrhára Angela Chena, aby v rámci limitovanej edície darčekovej kolekcie navrhol jedinečnú fľašu pre tento symbolický koňak.

Táto elegantná koňaková táto zmes Napoléon obsahuje koňaky vo veku od 10 rokov z rôznych terár. Dominuje eaux-de-vie z regiónu Borderies, ktoré mu dodáva kvetinovejšiu vôňu, ktorá sprevádza hladké a zmyselné ovocné podnebie, ľahko vyvážené zložitým drevom a karamelizovanými tónmi.

Množstvo

 

Nákup na drinks24.sk je bezpečný

 

Tovar dobre zabalíme rýchlo doručíme

 

Ak nebudete spokojní, môžete objednávku do 14 dní vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze

Farba:  tmavo jantárová s medenými odtieňmi.

Vôňa: Zložitý buket ovocia, korenia a drevených tónov. Vône citrónu a hrušky sú vrstvené s nádychom vanilky a karamelizovaného hrozna, na konci sladká myrha, céder a dub.

Chuť: Sila a hladkosť tohto koňaku vytvára peknú rovnováhu. Ovocné tóny  spolu s náznakmi karamelu, tmavej čokolády a dreva. Na konci ľahké orieškové tóny.

Módny návrhár Angel Chen vyrobil odvážnu a žiarivú fľašu, ktorá spája tradičné čínske motívy s modernou západnou estetikou a odráža jej vlastné kozmopolitné pozadie.

Pozoruhodný dizajn, ktorý oblieka fľašu Noblige do nádherných farieb Angel červenej, žltej a modrej, je spomienkou prvých zásielok Maison Martell do Číny v roku 1858 a odysey Východu stretávajúceho sa so Západom.

COG116

Tabuľka dát

Obsah alkoholu (%)
40
Objem (l)
0.70
Krajina pôvodu
Francúzsko
Región
Cognac

Mohlo by vás zaujať aj