Toschi Mirtilli čučoriedky 0
  • Toschi Mirtilli čučoriedky 0

Toschi Mirtilli čučoriedky 0,7l

Skladom TOS098
14,90 €
S DPH

Mirtilli Toschi - likér obsahujúci skutočné celé lesné čučoriedky (125 gr v každej fľaši), ktoré mu dodávajú nezameniteľnú a silnú vôňu a chuť. Dokonalá kombinácia a rovnováha ovocia s alkoholom, vďaka ktorej je likér Mirtilli vyvážene sladký i kyslý s dlhým ovocným záverom.

Množstvo

  •  Nákup na drinks24.sk je bezpečný Nákup na drinks24.sk je bezpečný
  • Tovar dobre zabalíme rýchlo doručíme Tovar dobre zabalíme rýchlo doručíme
  • Ak nebudete spokojní, môžete objednávku do 14 dní vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze Ak nebudete spokojní, môžete objednávku do 14 dní vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze

Mirtilli Toschi - likér obsahujúci skutočné celé lesné čučoriedky (125 gr v každej fľaši), ktoré mu dodávajú nezameniteľnú a silnú vôňu a chuť. Dokonalá kombinácia a rovnováha ovocia s alkoholom, vďaka ktorej je likér Mirtilli vyvážene sladký i kyslý s dlhým ovocným záverom. Perfektná novinka pre miešané nápoje - so sektom, vodkou či suchým vermutom... alebo ako základ pro čučoriedkové daiquiri.

NORD E SUD  - koktejl vhodný na akúkoľvek dennú dobu

2/10 Mirtilli' liqueur Toschi

2/10 Fragoli' liqueur Toschi

4/10 Grapefruit Juice

2/10 Citron Juice

 

Pripravujeme a podávame priamo v pohári bez stopky.

Podávajte mierne vychladené alebo v izbovej teplote. Vynikajúci drink po večeri, ale aj pri akejkoľvek ďalšej príležitosti. Ideálny k chuťovému obohateniu ovocných šalátov alebo ako poleva na zmrzlinu.

TOS098

Tabuľka dát

Obsah alkoholu (%)
24
Objem (l)
0.7
Krajina pôvodu
Taliansko

Mohlo by vás zaujať aj