Možnosti doručenia tovaru

Pri objednávke nad 79,00 EUR je doprava zadarmo!

Doručenie zmluvným prepravcom

Produkty Vám zašleme dôkladne zabalené v špeciálnych kartónoch, ktoré zaisťujú stabilitu a prakticky eliminujú možnosť poškodenia tovaru. Pokiaľ je to možné, objednávajte prosíme z dôvodu optimálneho balenia a logistiky násobky 6 fliaš (6, 12, 18, ...), nie je to však podmienkou, kvalitne a bezpečne Vám doručíme aj iné množstvo.Cena: Pri nákupe nad 79 EUR ZADARMO, inak 3.90 EUR

Osobný odber na našej prevádzke

Po dohode s operátorom si môžete tovar vyzdvihnúť osobne na ktorejkoľvek z našich prevádzok Gurmetum.
1/ Gurmetum  OC Atrium Optima , Moldavská cesta 32, 040 11 Košice
2/ Gurmetum  OC Aupark ,  Nám. Osloboditeľov 1,  040 01 Košice

Cena: ZADARMO

Možnosti platby za tovar

Platobná karta (CardPay)

Rýchla a bezpečná metóda platby. Náš internetový obchod využíva modernú a bezpečnú platebnú bránu CardPay od TatraBanky. Nikdo od nás nemá prístup k Vašim údajom o karte, údaje o svojej platobnej karte zadávate priamo banke cez vysoko zabezpečenú platebnú bránu. Prenos dát medzi všetkými subjektami transakcie je šifrovaný prostredníctvom SSL.

Dobierka

Platba v hotovosti pri prevzatí zásielky od dopravcu alebo pošty. Zásielková služba prevezme od vás hotovosť a vydá vám tovar. Táto služba je spoplatnená čiastkou 1 EUR (pripočíta sa k cene prepravy).

Hotovosť pri prevzatí

Pri osobnom prevzatí tovaru v našej prevádzke môžete tiež zaplatiť v hotovosti.

Bankový prevod

Platba bankovým prevodom z akéhokoľvek účtu na základe platobného predpisu, ktorý systém po spracovaní objednávky zašle na Váš kontaktný email. Objednávka nebude vybavená skôr, než bude platba pripísaná na náš účet. Pokiaľ zvolíte platbu vopred bankovým prevodom, uhraďte celkovú čiastku objednávky podľa inštrukcií z potvrdzovacieho mailu, urýchlite automatické párovanie platby a tým i expedíciu tovaru.